kliknij, aby oglądać stronę w języku polskim click to view the english version

Fundusz Wymiany Kulturalnej

Muzyczno-ruchowy performance w Tyflogalerii Polskiego Związku Niewidomych

2011-04-28

Muzyczno-ruchowy performance  w Tyflogalerii Polskiego Związku NiewidomychPolski Związek Niewidomych Centrum Rehabilitacji serdecznie zaprasza na pokaz pracy warsztatowej Muzyczno-ruchowy performance, który odbędzie się 29.04.2011 r., o godz. 20.00 w Tyflogalerii Polskiego Związku Niewidomych, ul. Konwiktorska 7.

Wystąpią młodzi,  utalentowani niewidomi muzycy, beneficjenci projektu Chopin dla niewidomych: Patrycjusz Kisła z Legnicy, pianista, wyróżniony w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach; Patryk Matwiejczuk ze Szczecina, laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, Zuzanna Osuchowska z Żyrardowa, wokalistka, uczestniczka i laureatka wielu festiwali piosenki w Polsce; Maria Ruszecka z Nysy, wokalistka, organistka, pasjonuje się improwizacjami „okołojazzowymi” na organy, Agnieszka Warecka z Gdańska, nagrodzona w wielu konkursach pianistycznych i solfeżowych.

Pokaz zakończy trzydniowe warsztaty ruchu scenicznego, połączone z  warsztatami muzycznymi, które poprowadzi Pani Natalia Babińska - reżyser teatralny, kompozytor, teoretyk muzyki, scenarzysta i pedagog.

Zapraszamy!